אז מי אנחנו?

מנוף סל

"תומר מנופים" מעניקה מגוון עבודות מנוף מתקדמות והשכרת כל סוגי המנופים. כמו-כן חברתנו מעניקה פריסה ארצית ושירות 24ש.

ברשותנו מנופי סל-אדם לעבודה בגובה ומנופי זרוע לטעינה עצמית אשר מסוגלים להגיע עד לגובה של 45 מטר ולבצע את כל סוגי עבודות המנוף הנדרשות בענף המנופים במדינת ישראל.

כמו-כן חברתנו חרטה על דגלה לקיים את כל חוקי ותקנות הבטיחות בעבודה ואף לבצע הדרכות מקצועיות מעת לעת ובזמן הנדרש!

המנופאים שלנו הם בין המנופאים הוותיקים והמנוסים ביותר בתחום וחברתנו מחזיקה בכל פוליסות הביטוח הנדרשות על-פי חוק ועל-פי דרישת לקוחותינו עד לגבול אחריות של 20 מיליון₪.

מנוף סל
לקוחות "גדולים וקטנים" שקיבלו מאיתנו שירות לא פחות ממעולה!
0
פרויקטים מוצלחים שהסתיימו בהצלחה ובעמידה בלוחות הזמנים שהתחייבנו אליהם!
0
שנים עברו מאז הוקמה חברתנו. אנו מודים לכל מי שליווה אותנו והאמין בנו מתחילת דרכנו ועד היום.
0

טוב, אז מה אנחנו "עושים" פה ואיך אנחנו יכולים ל"שלב כוחות" ולעזור "אחד לשני"?

אנו ב"תומר מנופים" מתמחים במיוחד במה שנקרא "עבודה בגובה". ברשותנו כל הציוד הנדרש לביצוע כל סוגי העבודות בגובה בתחום ואנו עובדים אך ורק על פי חוקי ותקנות הבטיחות ועבודה בגובה!

חברתנו מקפידה שכל הציוד אשר נמצא ברשותנו לביצוע עבודה בגובה יהיה תמיד חדש ויעמוד בכל תקני הבטיחות המחמירים ביותר הקיימים בישראל ובאירופה! כמו-כן חברתנו מקפידה לחדש ציוד זה בסוף כל שנה.

לצורך ביצוע עבודה בגובה אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מנופי סל-אדם חדשים כולל אישורי מהנדס בודק בתוקף, ריתמות בטיחות וקסדות חדשות מהטובות ביותר בעולם!

המנופאים שלנו, כמובן שהם מוסמכים ובעלי ההסמכה הגבוה ביותר שקיימת בישראל, אבל, הם לא רק מנופאים, הם גם מדריכי עבודה בגובה. כך, שאם במקרה תוקף ההסמכה שלכם נגמר או לחלופין אתם צריכים לבצע קורס עבודה בגובה? תוכלו לעשות זאת בשטח בנוסף לעבודה שלכם ללא בזבוז זמן וכסף יקר!

💬 רוצים להתייעץ?
Scan the code
דילוג לתוכן