הובלה עם מנוף – למה, כמה ומדוע

הובלה קטנה עם מנוף
תוכן עניינים
בגלל השירות? בגלל הנוחות? בגלל הבטיחות? בגלל הגובה והמשקל? – למה כמה ומדוע הובלות עם מנוף כדאיות?

בגלל השירות

שירות הובלה עם מנוף הוא שירות נוח אותו ניתן להשכיר בחברת מנופים מקצועית ובעלת וותק וניסיון. החברה מעניקה את השירות ברמה גבוהה וביעילות. ניתן להשכיר מנוף הרמה או מנוף סל באמצעותם מגיעים לבניינים רבי קומות, למתקנים גבוהים, אתרי בנייה וביצוע תחזוקה ועבודות בגובה בהם נדרש להוביל את העובדים והציוד שלהם. השירות כולל מפעיל מנוף בעל הסמכה מיוחדת כיוון שלא כל אחד יכול להפעיל אותו. כמו כן, הזמינות של החברה חשובה, המחיר, המהירות והבטיחות.

 

בגלל הנוחות

אנשים פרטיים, עיריות וחברות שצריכים להוביל ציוד לגובה נעזרים בשירותי הובלות עם מנוף. המנוף פרקטי ונוח, חוסך זמן והרמת משאות כבדים לגובה בדרכים אחרות. פועלי הבניין מובילים באמצעותו חומרי בנין, בלות כבדות וציוד כבד. גננים פרטיים או שכירי עירייה מובילים באמצעותו ציוד לגיזום, מנורות לתלייה ואת העובדים עצמם שצריכים לעבוד בגובה. עובדי חברת החשמל מובילים כבלים וציוד הנדרש לתיקון תשתיות חשמל בגובה. חברות להתקנת שילוט מובילים שלטים וציוד נוסף וכן הלאה.

 

בגלל הבטיחות

הובלות עם מנוף הן בטיחותיות לעובדים שלכם. מנוף סל המורכב בקצה זרוע המנוף ונקודת המשען שלו היא המשאית, יכול לנוע בבטיחות לכל זווית כך שהציוד שלכם לא יפגע ועל אחת כמה וכמה תישמר בטיחות העובדים שלכם. מנופאי מורשה בלבד יפעיל את המנוף באמצעותו מובל הציוד לגובה בצורה הבטיחותית ביותר.

 

בגלל הגובה והמשקל

הובלות באמצעות מנוף יכולות להגיע לגובה של כ-60 מטר ולשאת משקל של כ-400 ק"ג בהתאם לסוג המנוף. כל הובלה של ציוד לגובה המתבצעת באמצעות מנוף היא יעילה וחסכונית.

 

כמה עולה הובלת מנוף?

את שירותי ההובלה באמצעות מנוף ניתן להשכיר לפי שעה. עלות של כ-300 ₪ לשעה בהתאם לסוג המנוף היא הוצאה קטנה. לאנשים עצמאיים או לחברות ועיריות זוהי הוצאה מוכרת במס ולכן כדאית. הציוד המובל לגובה יגיע אליו בשלמות ללא צורך בהרמה ידנית ובבזבוז משאבים על כוח אדם מיותר.

זקוקים לעבודות מנוף?
מעוניינים לקבל פרטים על קורס עבודה בגובה?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
💬 רוצים להתייעץ?
Scan the code
דילוג לתוכן