הובלה עם מנוף – למי פונים?

תוכן עניינים
בשנים האחרונות, הובלה באמצעות מנוף הפכה ללהיט. אנשים פרטיים משתמשים במנוף לצורך הובלה, גופים מוסדיים שוכרים את שירותי חברות המנופים, וכך גם חברות שונות המעוניינות בהובלת משקל גדול לגובה. המאמר ייתן את המידע הדרוש על הובלת מנוף ולמי פונים כשנדרשים לכך.

תוכן עניינים

לשם מה צריך הובלת מנוף?

הובלה עם מנוף רלוונטית לגופים פרטיים או חברות המעוניינים לשנע ציוד במשקל רב לגובה. ישנם גופים העושים בו שימוש גם כדי לשנע אנשים לצורך עבודות מורכבות או פשוטות בגובה והרווח בכיסם. כלומר, הנוחות והבטיחות של המנוף מעניקה רווח למעסיקים ולפרטיים החוסכים משאבים בכוח אדם, בעלויות, במאמץ ובזמן. באמצעות המנוף ניתן להוביל מטענים, מכולות, ריהוט, ציוד כבד, מכשור ומכונות וכל דבר הנושא משקל גדול ואין דרך אחרת להובילו שלא במאמץ גופני.

כיצד מתזמנים את ההובלה?

ההובלה באמצעות מנוף דורשת תזמון נוח. ישנן עבודות שיש לבצע ביום וישנן כאלו שמבצעים בלילה. אנשים העוסקים בניקוי חלונות ברבי קומות, גיזום עצים, תיקוני חשמל ותאורה, הובלת ציוד תעשייתי, תחום הבנייה, השיפוצים, הספנות, התעופה וכד' חייבים להזמין את שירותי ההובלה ביום. לעומתם, התקנת מצלמות אבטחה, תליית שלטי חוצות, תיקוני חשמל דחופים ותשתיות אחרות יעדיפו להזמין את שירותי הובלת המנוף בלילה כדי לנצל את התנועה הדלה בכבישים ותנועת עוברי האורח.

למי פונים?

כדי לקבל את השירות הטוב ביותר של הובלה לגובה באמצעות מנוף יש לפנות לחברת מנופים מקצועית ומהימנה. החברה תספק לכם שירות לפי סוג המנוף. עליכם לבקש הצעת מחיר על פי השימוש במנוף כך שיותאם לגובה ולמשקל אותו אתם מעוניינים להוביל. ביחד עם זאת, החברה תספק לכם את שירותיו של מפעיל המנוף הנושא ברישיון מפעיל לאותו סוג מנוף שהותאם לכם. החברה צריכה להיות רשומה ורשאית לעסוק בתחום. המנופים שלה צריכים להיות מגוונים ולעבור את מבחני קצין התעבורה. הם חייבים להיות מתוחזקים ותקינים על מנת להעניק לכם את הבטיחות הראויה. לכן יש לעשות השוואה בין החברות השונות לא רק במחיר אלא גם בטיב של ההובלה. מומלץ להזמין את השכרת המנוף מראש ולהתאימה לתזמון שלכם.

זקוקים לעבודות מנוף?
מעוניינים לקבל פרטים על קורס עבודה בגובה?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
💬 רוצים להתייעץ?
Scan the code
דילוג לתוכן