הובלה קטנה עם מנוף קטן

הובלה קטנה עם מנוף
תוכן עניינים
תחום המנופים מגוון וחברות מנופים רבות מעניקות שירותי הובלות באמצעותם. ישנם לא מעט סוגי מנופים המתאימים להובלות קטנות או גדולות, לעבודות בגובה ולהובלת ציוד כבד או קל. המאמר יתאר כיצד אפשר לעשות הובלות קטנות עם מנוף קטן.

לשם מה צריך הובלות קטנות עם מנוף קטן?

הובלה קטנה עם מנוף קטן מיועדת לאנשים ובעלי עסקים שצריכים סיוע בהרמת ציוד כבד לגובה. כאשר אין להם אפשרות אחרת להעביר את הציוד לגובה וכשמעוניינים לקצר תהליכים. המנוף הקטן יכול להוביל ציוד במשקל עד 400 ק"ג לגובה של עד 50 מטר. הוא מיועד להובלת תכולה, מזגנים, דודי שמש, שקי חול, שקי מלט, קורות, כבלים, ציוד תעשייתי קל וכד'.

 

באיזה מנוף משתמשים להובלה קטנה?

ישנם סוגי מנופים שונים המותאמים למשקל המטען ולגובה שאליו מובילים אותו. כאשר פונים לחברה מקצועית, החברה מתאימה את סוג המנוף לסוג ההובלה. בדרך כלל מנוף קטן לצורך זה הוא מנוף סל. המנוף מקובע למשאית וניתן באמצעותה לנייד אותו. כשמגיעים למקום ההובלה המנוף מופעל על ידי מפעיל מנופים מוסמך ובעל רישיון. למנוף זרוע מתכווננת שאליה מחובר סל ובלחיצת כפתור המנוף מתרומם ליעד ההובלה עם הציוד הדרוש. מפעיל המנוף מאזן אותו וכך ניתן לפרוק את הציוד תוך זמן קצר. ישנם מנופי לסתות איתם משתמשים לאיסוף פסולת וגזם שגם הם סוג של מנוף קטן. לעומתם, מנוף זרוע מתאים להובלות גדולות יותר ולמשקל רב יותר.

הובלה קטנה עם מנוף
הובלה קטנה עם מנוף

מנוף הרמה להובלה קטנה

לעומת מנוף סל, מנוף הרמה המיועד להובלה לגובה יכול רק לעלות ולרדת ואינו מתכוונן לזוויות ולכיוונים שונים. מנוף זה יעשה את העבודה כאשר אין צורך להתאזן על זווית מסוימת. הוא יכול להגיע לגובה של עד 20 מטר ומשמש גם להובלת עובדים לצורך תחזוקה. הבדל נוסף הוא שהציוד מוגן יותר במנוף סל מאשר במנוף הרמה. חוץ מהובלה קטנה ניתן באמצעותו לעשות עבודות בגובה כמו: חיפוי קירות, שיפוצים, תחזוקה שילוט וכד'. את מנוף הסל שוכרים לשם תחזוקה לצורך עבודות גיזום, תיקוני חשמל, תאורה וכד'.

זקוקים לעבודות מנוף?
מעוניינים לקבל פרטים על קורס עבודה בגובה?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
💬 רוצים להתייעץ?
Scan the code
דילוג לתוכן