כמה עולה הובלה קטנה?

הובלה קטנה עם מנוף
תוכן עניינים
הובלה קטנה באמצעות מנופים יכולות להוות פתרון לבעלי מקצוע ואנשים פרטיים. ישנם סוגים שונים באמצעותם ניתן להוביל משקל ולהניפו לגובה. המאמר יעמוד על הבדלים בין 3 סוגי מנופים וגם על המחיר.

מנופי זרוע

מנופי זרוע אלו מנופים שבקצה הזרוע שלהם יש וו הרמה על מנת להרים משא כבד לגובה. מנופים אלו יכולים להתנייד באמצעות משאית או לעמוד במקום אחד. הם יעילים בהרמת משקל כבד אך פחות יעילים כשמדובר בהובלת ציוד שביר ורגיש שלא ניתן לקשור אותו על הוו. במצב כזה הציוד יכול להיפגע ולפגוע בעוברי אורח. לרוב משתמשים במנופים אלו להובלת קורות, מוטות ברזל, לוחות עץ וכד'. היתרון שלהם הוא היכולת הסיבובית שלהם.

כמה עולה הובלה קטנה?
כמה עולה הובלה קטנה?

מנופי סל

הובלה קטנה במנוף סל יעילה יותר ממנוף וו למרות ששניהם מסתובבים סביב ציר. גם מנוף הסל מקובע למשאית ויכול להתנייד. לזרוע שלו מחובר סל המוביל את הציוד בצורה בטיחותית. הסל הוא חזק ויציב ומסוגל להרים משקל רב ולשמור עליו שלא יינזק. היתרון שלו הוא היכולת להגיע לכל זווית. עושים בו שימוש להובלת חומרי בניין, חומרים מסוכנים, מטענים, כבלים, ציוד וכלי עבודה וכד'. בנוסף אנשים העוסקים בעבודות בגובה יכולים לעלות באמצעות הסל ולעבוד. לדוגמה: עבודות גיזום, ניקיון חלונות, תיקונים, שיפוץ וכד'.

 

מנופי הרמה

מנוף הרמה מקובע למשאית וניתן להתנייד איתו כמו המנופים האחרים. ההבדל שבקצה הזרוע שלו יש משטח הרמה שמוביל את הציוד או הסחורה לגובה ללא יכולת לשנות כיוון לצדדים או להגיע לזוויות שונות. משתמשים בו לצורך הובלת תכולה, מזגנים, דודי שמש ועוד.

 

האם יש הבדל בין המחירים של סוגי המנוף השונים?

הובלות קטנות ניתן להזמין מחברת המנופים לפי שעה לכל צורך. המחיר נקבע לפי מרחק הנסיעה, דחיפות הביצוע וסוג המנוף לו זקוקים. כל המנופים הללו מתאימים להובלה. כדי לדעת את המחיר המדויק יש לדעת לאיזה צורך המנוף, איזה משקל אתם רוצים להרים ולאיזה גובה. יש לקחת בחשבון תוספת מע"מ ותשלום על שירותי מפעיל המנוף במידה ואין לכם רישיון מיוחד להפעיל את סוג המנוף בו אתם מעוניינים.

זקוקים לעבודות מנוף?
מעוניינים לקבל פרטים על קורס עבודה בגובה?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
💬 רוצים להתייעץ?
Scan the code
דילוג לתוכן