השכרת מנוף סל – איך? למה? ומתי?

תוכן עניינים
חברות לציוד תעשייתי ומפעלים רבים עושים שימוש במנוף סל לצורך הרמת ציוד כבד לקומות גבוהות. המאמר יפרט איך, למה ומתי כדאי להשכיר מנוף סל.

תוכן עניינים

מדוע כדאי לשכור מנוף סל?

מנוף סל הוא אחד המנופים היעילים ביותר עבור מפעלים לציוד תעשייתי. כאשר צריך להעביר ציוד כבד לקומות או למתקנים גבוהים, לפרוק סחורה וכד', למנוף סל יש תפקיד חשוב. המנוף יכול להרים משא כבד עד לכ-60 מטר ולנוע ממקום למקום באופן חופשי. מנוף הסל מקובע על משאית המובילה אותו. בקצה מוט ההרמה שלו יש סל או במת הרמה עליהם מניחים את הציוד. המוט המתכתי יכול להסתובב בצורה מעגלית ולהגיע לכל מקום וזווית. בשל הטכנולוגיה המתקדמת שלו הוא הפך לאחד המנופים היעילים ביותר בתחום הציוד התעשייתי, לאור העובדה שבאמצעותו חוסכים זמן מיותר.

מתי רצוי לשכור מנוף סל?

השכרת מנוף סל כדאית כאשר מעוניינים לשנע ציוד תעשייתי כבד או קל ממפעל למפעל ולמקום אותו בגובה. לדוגמה: מכונות תעשייתיות, מכולות, מטען מכל סוג, קרוונים ועוד. גם מגזרים אחרים עושים בו שימוש. למשל: שלטי חוצות, תאורה וחשמל, תעשייה אווירית, עיריות, עבודות גיזום, חברות פרטיות ועוד. הסל המחובר למוט המנוף יכול להרים שני עובדים ולשנע אותם כדי להגיע למקומות גבוהים. באתרי בנייה, למשל הפועלים מגיעים לקומות הגבוהות על מנת לעבוד באמצעות המנוף סל.

איך שוכרים מנוף סל?

כדי לשכור מנוף סל פונים לאחת מהחברות המובילות בתחום שיש לה מספיק מנופי סל להציע לכם. המחיר נקבע על פי גודל המנוף, המשקל שהוא יכול לשאת והגובה. החברה צריכה שיהיו לה מנופים זמינים לפי הצרכים שלכם. לחברה שיש מגוון מנופים בגדלים שונים תהיה יותר זמינות. בחרו בחברה אמינה ומקצועית עם עובדים מיומנים ואדיבים. חשוב שלחברה יהיה רישיון לעבודות בגובה ושהמנופים שלה יהיו מפוקחים על ידי קצין בטיחות של משרד התעבורה. בנוסף, בדקו את פוליסת הבטוח של החברה ומה היא מכסה, את האחריות המקצועית והניסיון שלה בעבודות מינוף. ניתן לשכור את השירות על בסיס שעת עבודה.

זקוקים לעבודות מנוף?
מעוניינים לקבל פרטים על קורס עבודה בגובה?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
💬 רוצים להתייעץ?
Scan the code
דילוג לתוכן