השכרת מנוף סל – שירות בפריסה ארצית

תוכן עניינים
חברות השכרת מנופי סל מקצועיות חייבות לתת שירות בפריסה ארצית. ישנן חברות שיש להן מספר סניפים בארץ, וכאלו המגיעות לכל מקום בו נדרש מנוף סל. חשוב להשכיר מחברה עם תודעת שירות רחבה. המאמר יפרט על השירות של השכרת מנופי סל בפריסה ארצית.

תוכן עניינים

מחפשים חברה בפריסה ארצית?

השכרת מנוף סל בחברה שיש לה מספר סניפים בארץ היא חברה שיש לה צי של מנופי סל המתאימים לכל סוג של עבודה. שירות של חברת מנופי סל עם סניף אחד תהיה פחות אפקטיבית לשוכרי המנופים. למרות זאת, אם אותה חברה מחזיקה במנופי סל רבים ויש לה זמינות וכוח אדם של מנופאים, היא יכולה להגיע לכל השוכרים בפריסה ארצית. וניתן למצוא כאלו חברות. החברה צריכה לתת שירותים טובים בכל מקום והיא זו שבוחרת את הדרך שלה להתפתח מבחינת היקף החברה.

אלו שירותים תקבלו מחברה בפריסה ארצית?

כאמור, חברה המשכירה מנופי סל תהיה זמינה ותגיע לכל מקום בארץ. השירותים שלה צריכים להיות ברמה גבוהה. ולמה הכוונה? – מנופי סל מתוחזקים ותקינים המתאימים לכל סוגי העבודות בגובה, ביקורת ופיקוח של קצין בטיחות, רישיונות בתוקף, מנופאים מקצועיים עם ניסיון, פוליסת ביטוח מקיפה, שירות מהיר, מענה אנושי להזמנות, הוצאת חשבוניות מס במהירות, יעילות ואחריות. אבל הפרמטר החשוב ביותר לחברה טובה הוא הבטיחות.

איכות זו בטיחות!

מנוף סל מורכב על משאית וצריך להיות מותקן באופן יציב על מנת שיהיה בטיחותי. החברה משכירה לכם את המנוף שהוא כבר מורכב. בקצה הזרוע הטלסקופית של המנוף מחובר סל הנפתח לגודל של 3 מטר שגם הוא חייב להיות מורכב באופן בטיחותי בשל העובדה שהוא יישא אתכם ואת הציוד שלכם. ישנם מקרים בהם עובדים נאלצים לעבוד בתנאי מזג אוויר שאינם סימפטיים וחייבים להיות מוגנים. דוגמה לכך הם עובדי חברת החשמל הנאלצים לתקן תקלות חשמל בחורף בעמודי החשמל ובתשתיות הנמצאות בגובה רב. אומנם הם יחבשו קסדה ויהיו קשורים בכבלים לסל של המנוף, אך אם הוא לא יהיה מורכב כמו שצריך תהיה בעיה.

זקוקים לעבודות מנוף?
מעוניינים לקבל פרטים על קורס עבודה בגובה?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
💬 רוצים להתייעץ?
Scan the code
דילוג לתוכן