השכרת מנוף

תוכן עניינים
אנשי מקצוע רבים, חברות וארגונים נתקלים בצורך לשכור מנוף לצרכי עבודתם, בין אם מדובר בצרכי עבודה מאסיביים, או שמא עבור הרמה של משקל אדם. בין אם כך או כך, אתם צריכים לדעת שהשירות של השכרת מנוף הוא בטוח. בואו נבין כיצד תוודאו כי אתם שוכרים מנוף בטוח ויעיל לצרככם.

תוכן עניינים

השכרת מנוף אפשרית כמובן עבור צרכי עבודה מאסיביים, אבל גם אנשים פרטיים נתקלים בצורך לשכור מנופים מסוגים שונים. למשל, כשעוברים דירה. מתכננים לעבור דירה בקרוב? כדאי כבר עכשיו לבדוק את נושא הגישה לבית שלכם בזמן ההובלה. במקרים מסוימים, לא רק שיהיה מומלץ לשכור מנוף, אלא שלא תהיה לכם שום ברירה אחרת. האם תצטרכו מנוף לקומות גבוהות? אולי בכלל מנוף להובלות כבדות מקומה נמוכה יותר? בין אם כ או כך, כדאי לדעת את הדברים הבאים:

מדוע צריך השכרת מנוף כשעוברים דירה?

במקרים שבהם אנשים פרטיים שוכרים מנוף, בדרך כלל מדובר במקרה של בעיית גישה. מאחר שלא פשוט להוביל הובלות כבדות כשיש בעיות של גישה, הפתרון האידיאלי ביותר הוא השכרת מנוף. כמובן, מנופים מסוגלים להוביל הובלות כבדות גם כמו פסנתרים עתיקים, מקררים, כספות גדולות ועוד.

לידיעתכם, בעוד שישנם מנופים שמסוגלים לסחוב טונות של קילוגרמים, יש גם מנופים שמסוגלים לשנע ציוד מקומות מאוד גבוהות, גם עד קומה 12 ואפילו יותר. בין אם אתם צריכים מנוף כזה או אחר, חשוב לוודא לפני כן שאתם שוכרים מנוף תקין ומתוחזק.

תחזוקה של מנופים להשכרה: קפדנית ותחת תקנים​

בדומה לכלי רכב וכלים ממונעים מסוגים אחרים, או כלים מכאניים, גם מנופים חייבים לעבור טיפולים שגרתיים, תיקונים ותחזוקה מתמדת וקפדנית. בבואכם לבחור חברת מנופים, אתם מוזמנים קודם כל לדבר איתנו, חברת תומר מנופים.

אנחנו לעולם לא מתפשרים על תחזוקת המנופים, ואנחנו גם מציעים ייעוץ מקדים ללקוחותינו אשר מעוניינים לשכור מנוף לכל הצרכים והמטרות. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר עוד היום, הצוות המקצועי של תומר מנופים כאן בכדי לספק לכם ייעוץ השכרת מנוף, ייעוץ רכישת מנופים ועוד.

השכרת מנוף
5/5
זקוקים לעבודות מנוף?
מעוניינים לקבל פרטים על קורס עבודה בגובה?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
💬 רוצים להתייעץ?
Scan the code
דילוג לתוכן