השכרת מנופים

עד לפני כמה שנים האפשרות של השכרת מנופים התאימה בעיקר לחברות שונות שביצעו עבודות בגובה, אך היום גם אדם פרטי יכול להחליט שהוא שוכר מנוף. לדוגמה: כאשר משפחה עוברת דירה ועליה להכניס רהיטים לקומה גבוהה בבניין. איך עושים זאת ואל מי פונים? כל התשובות במאמר שלפניכם.

השכרת מנופים זו אופציה שכדאי לקחת בחשבון?

כאשר חושבים על השכרת מנופים חושבים למעשה על כלי עבודה שיכול לקצר לכולנו את זמן העבודה וגם לחסוך לנו הרבה אנרגיה. לדוגמה, אם צריך לתקן רמזור בגובה או לבצע תיקונים שונים במרזבים מאוד גבוהים, הרי שבמקרה כזה השכרת מנוף סל תוכל להתאים. מנוף סל הוא מנוף שמטרתו להעלות ולהרים לגובה אדם שיוכל לבצע בשטח את התיקונים הנדרשים, כך שטוב לדעת שהאפשרות הזאת קיימת. השכרת מנוף יכולה להתאים לאינספור מקרים ולכן, אם גם אתם זקוקים לשירות כזה, כדאי שתבדקו לעומק מה אתם שוכרים וממי.

איך תדעו באיזה מנוף כדאי לכם לבחור?

השכרת מנופים הינו שירות שלא מעט חברות יכולות להציע היום החל מהצפון ועד דרום הארץ. על מנת שתוכלו להבטיח שתצאו מרוצים, יש טעם לבדוק במי אתם בוחרים ואיזה מנוף דרוש לכם. האם אתם רוצים מנוף טלסקופי? או שאולי השכרת מנוף עם זרוע זו הבחירה הנכונה עבורכם? והאם אתם רוצים שהמנוף יגיע לגובה של עד 40 מטרדים או שאתם צריכים מנוף שיגיע הרבה יותר גבוה? על מנת שתוכלו לבחור את המנוף הנכון לכם כדאי לפנות אל אנשי המקצוע שחיים ועובדים בתחום הזה. הם יידעו לשאול אתכם את כל השאלות הנכונות וכך להמליץ לכם על המנוף המושלם.

מה כולל המחיר שתשלמו?

לבסוף, כאשר מדברים על השכרת מנופים, אנחנו ממליצים לכם לבדוק גם מה כולל המחיר שאתם עומדים לשלם. האם מדובר על מחיר שכולל גם את תפעול המנוף? והכי חשוב: האם הצעת המחיר שקיבלתם עבור השכרת מנוף כזה או אחר כוללת גם את הביטוח? חבל לשכור מנוף ללא ביטוח כי זו עלולה להיות טעות שתעלה לכם בהמשך הדרך לא מעט.

💬 רוצים להתייעץ?
Scan the code
דילוג לתוכן