חברות המשכירות מנוף לפי שעה

תוכן עניינים
שירותי השכרת מנוף לפי שעה עבור חברות הובלת דירות וציוד כבד בתעשיית הבניין תפסו תאוצה בשנים האחרונות. המאמר יעסוק בהעברת ציוד כבד ללא צורך במאמץ או גרימת נזק לציוד.

השכרת מנוף לצורך העברת דירות

כדי להעביר תכולה של דירה או משרד באופן בטיחותי ויעיל מומלץ להשתמש בשירותיהן של חברות המשכירות מנוף לפי שעה. כך ניתן להעלות את התכולה הגדולה שלא נכנסת למעלית או כשהמעלית אינה עובדת. בנוסף אין צורך לעשות שימוש במדרגות בעיקר כשהדירה נמצאת בקומה גבוהה ולגרום נזק לתכולה שעלולה להיפגע עצם המעבר הצר. חברת מנופים עם וותק וניסיון, אחראית להכשיר את המוביל ולהעביר את התכולה באופן  בטיחותי באמצעות שירותי השכרת מנוף לפי שעה. החברה תדאג למצוא פתרון אפקטיבי להעברה דרך הפתחים המובילים לדירה ותתאים את סוג המנוף למשקל התכולה. כלומר, התאמת המשקל תיעשה על פי המטרה. להעברת דירות, מנוף הנושא משקל קטן יותר ממפעל או קבלן הזקוק לנשיאת משקל כבד יותר.

 

למה החברה צריכה לדאוג?

חברה אמינה תדאג למנופאי מוסמך וגם לביטוח. בשל העובדה ששירותים אלו הם לפי שעה, השכרת המנוף בעונת החורף תהיה זולה יותר מעונת הקיץ שהיא תקופה עמוסה יותר. המחיר הממוצע הוא 300 ₪ לשעה אך גם אם הוא יקר יותר אין להתפשר על האיכות.

 

אלו יתרונות יש לחברת שירותי מנופים?

חברה מקצועית מחויבת להציג רישיונות שהמובילים שלהם מוסמכים לנהיגה במנוף ועברו הכשרה מתאימה. כאשר המטרה היא העברת תכולה של דירה או משרד, חברת המנופים תשכיר את שירותיו של מנוף ההרמה המגיע לגובה של עד 60 מטר. כך העברה של תכולה כמו: מקרר, מיטות, ספות, פסנתר וכד' לא תיעשה דרך דלת או חלונות צרים ולא ייגרם להם נזק. הפתרון האידאלי של חברת המנופים יהיה העברת תכולה דרך מרפסת רחבה באופן יעיל. בנוסף, הובלה כזו תחסוך זמן של העמסה ופריקת התכולה ותמנע מהסבלים בעיות בריאותיות הנוצרות מנשיאת ציוד כבד על הגב. גם השכנים ייהנו משקט בחדר המדרגות והריהוט יעבור בשלמותו ללא צורך בפירוק והרכבה וללא נזק.

זקוקים לעבודות מנוף?
מעוניינים לקבל פרטים על קורס עבודה בגובה?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
💬 רוצים להתייעץ?
Scan the code
דילוג לתוכן