הובלה עם מנוף – מחיר

הובלה עם מנוף
תוכן עניינים
מנוף הוא הדרך הנוחה ביותר להובלת משקל גדול לגובה. ניתן לשכור אותו לשעה, ליום או לחודש. המאמר ייתן מידע רלוונטי ומקיף על העלויות והיתרונות של המנוף.

מנוף להשכרה

יזם וקבלן פרויקט דירות מאחד היישובים בארץ נוהג לשכור שירותי מנוף על בסיס יומי. בכל פעם שיש לו צורך להוביל משא כבד לגובה הוא מזמין את שירותי ההובלה ביחד עם מפעיל וכך מוביל את החומרים והציוד לקומה הבאה שעליו לבנות. כך גם בתחומי תעשייה אחרים. ניתן לשכור את המנוף באופן יומי, חודשי או לפי שעה. ישנם גם קבלנים הרוכשים מנוף לעבודה קבועה ומכיוון שיש להם עובדים המחזיקים רישיון מתאים להפעלת המנוף ולעבודה בגובה הם מסודרים.

 

כיצד נקבעים מחירי השכרת המנוף?

כדי לדעת את העלויות המדויקות להשכרת מנוף עבור הובלה יש לדעת מה המטרה שלו. האם הוא צריך להוביל לגובה ציוד כבד או קל? האם הוא צריך להגיע לגובה רב? לאיזה גובה? האם הוא צריך לנייד גם עובדים? איזה סוג של מנוף? כאשר בידיכם כל המידע בקשו הצעת מחיר מדויקת והשוו את המחירים בין חברות המנופים השונות. זכרו שהאיכות והבטיחות חשובות יותר מהמחיר ולכן יש להקפיד עליהן אף יותר מהמחיר. בתקשורת שומעים לא אחת על מקרים של נפילות מגובה כתוצאה מחוסר תשומת לב ואי הקפדה על בטיחות. במקרים כאלו משלמים מחיר כבד מעבר לעלות הזולה.

הובלה עם מנוף
הובלה עם מנוף

כמה משלמים על הובלת מנוף?

השאלה כמה עולה הובלה עם מנוף היא שאלה שתלויה בשימוש, בגובה ובמשקל של הציוד כאמור. בדרך כלל השכרה לפי שעה עולה בין 700-2000 ₪ בהתאם לסוג ההובלה. יש לבדוק עם החברה המשכירה האם יש תוספת תשלום על מפעיל מנוף וכמה היא. אך כמו שנאמר גם במקרה הזה אל תתפשרו על האיכות. המפעיל חייב להיות מיומן, מנוסה ומקצועי. הוא צריך לשאת רישיון בהתאם לדרגה של המנוף אותו הוא מורשה להפעיל. המנוף עצמו חייב להיות מתוחזק ומטופל, לעבור מבחני תקינות של משרד התעבורה ולעמוד בתקנים הדרושים. בנוסף החברה צריכה להחזיק בפוליסת ביטוח מקיפה ולהיות אחראית לתקינות המנוף.

זקוקים לעבודות מנוף?
מעוניינים לקבל פרטים על קורס עבודה בגובה?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
💬 רוצים להתייעץ?
Scan the code
דילוג לתוכן