מדוע כדאי להשכיר מנוף לפי שעה?

תוכן עניינים
השכרתם של מנופים לצורך הובלת דירה מאוד פופולרית בקרב המובילים בעיקר אם בבניין אין מעלית. המאמר יסקור את היתרונות וההקלות של השכרת מנופים.

שירות מנוף לפי שעות

השכרת מנוף לפי שעה הוא אחד מהמותרות שהמובילים נהנים מהן. למובילים אין מנוף ולכן הם משכירים מנוף לפי שעה מחברות המנופים במחירים זולים ומפתיעים. למשל, משאית עם מנוף תעלה לשעה כ-300 ₪. זוהי משאית הנפרדת ממשאית המוביל ובעלת משטח חזק ודינאמי המופעל לפי צרכי המובילים בעת הורדה והרמה של התכולה. היתרון הגדול הוא היכולת להרים את התכולה בבניין מגורים או במשרד באמצעות מנוף הידראולי ולא באמצעות הפעלת כוח פיזי. פעולה זו טומנת בחובה יתרונות כמו: חיסכון בזמן, חיסכון באנרגיות ובטיחות.

מנוף לפי שעה
מנוף לפי שעה

 

אלו מנופים פופולריים להעברת דירות?

הכי פופולרי הוא המנוף ההידראולי המגיע לגובה של עד 8 קומות ויכול להרים משקל גבוה. ניתן להעביר באמצעותו ריהוט כבד כמו: פסנתר, מקרר, ספריות וכד' בעיקר בבתי מגורים בהם אין מעלית. בעבר המובילים היו מעלים את התכולה במדרגות והסבלים היו סובלים מבעיות בגב. בנוסף, כשאין מעלית ועושים שימוש במדרגות התכולה עלולה להיפגע מהמעקה או הקירות. השימוש במנוף מאפשר העברה בטיחותית הן לתכולה והן למוביל. גם מנוף סל יכול לשמש מובילים. מנוף זה חשמלי ומחובר גם הוא למשאית. באמצעות הסל ניתן להרים עובדים ותכולה במשקל רב ובביטחון. היתרון במנוף מסוג זה הוא היכולת לעבור בין מקומות צרים. הסוג האחרון הוא מנוף לבניינים רבי קומות לצורך העברת תכולת משרד לבניין גבוה.

 

שימוש נוח ובטיחותי

מובילים המשכילים להשתמש במנוף לפי שעה חוסכים להם את הצורך להעביר תכולה דרך דלת הכניסה שלעיתים היא בעלת פתח צר. באמצעות המנוף ניתן להעביר את התכולה גם דרך החלון וכך להקל על הצורך להטות את הרהיט לצד ולהיזהר שלא יפגע מהדלת. מעבר לכך, העברת התכולה דרך החלון היא נוחה ובטיחותית יותר. המוביל חוסך תלונות מהלקוח על פגיעה בתכולה, חוסך בזמן ובמחיר. ובעיקר ההקלה הפיזית על המוביל היא משמעותית.

זקוקים לעבודות מנוף?
מעוניינים לקבל פרטים על קורס עבודה בגובה?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
💬 רוצים להתייעץ?
Scan the code
דילוג לתוכן