מה זה מנוף סל?

תוכן עניינים
לא פעם, כשאנחנו צועדים בדרכים, אנו רואים מנופים ועגורנים ענקיים ואימתניים לצד בניינים רבי קומות, אך לא כל המנופים כאלה. ישנם מנופים יותר מעודנים שהפונקציות שלהם לא מביישות אותם. המאמר יעסוק במנופי סל ושימושם בתעשייה.

תוכן עניינים

מהם מנופי סל?

מה זה מנוף סל ? – בניגוד לעגורנים ולמנופי הענק המיועדים להרמה של עצמים וחומרים כבדים שניתן לראותם באתרי בנייה, מנוף סל מעניק פתרונות לפעולות פשוטות יותר ועם זאת מבחינה טכנולוגית הוא משיג תוצאות יפות. זהו מנוף פרקטי שבקצה שלו מחובר סל ממתכת ולתוך הסל נכנסים עובדים או ציוד. המנוף מגיע לגובה רב וכך אפשר להעביר ציוד כבד ולבצע פעולות שונות. הסל המתכתי מתחבר לזרוע אשר מתכווננת באופן אוטומטי לכל הצדדים. הזרוע מחוברת לפלטפורמה שניתן לשנות לפי הצרכים, הגובה הנדרש והמשקל שרוצים להרים. כל יחידת המנוף מחוברת לרכב גדול או משאית וכך ניתן לנייד אותו ממקום למקום. בסופו של יום, הוא ניתן לקיפול ונשאר ברכב.

עבור מי מיועדים מנופי סל?

מנופי סל מגיעים לגובה של בין 21-50 מטר בהתאם לדגם היצרן ולחומרים מהם הם עשויים ונושאים משקל רב. הם מספקים פתרונות רבים בתעשייה כמו: תשתיות חשמל, תעבורה, תאורה, אנטנות סלולר, תקשורת, גימור מבנים, גיזום ודילול עצים, כבאות והצלה, צבע ושיפוצים, התקנות של מיזוג אוויר, ניקוי חלונות ברבי קומות, העברת חומרי בניין, התקנת שלטי פרסום ועוד. ניתן לראות שלמנופי הסל שימושים רבים כמעט בכל תחום ולא רק בבניין.

אלו מוסדות שוכרים שירות מנופי סל?

השכרת מנופי סל מאוד פרקטית בענפי המשק השונים, גופים פרטיים ומוסדות ציבוריים. גופים כמו: עיריות, רשויות מקומיות, מפעלי פלדה, צה"ל, חברת אל על, תעשייה אווירית, חברות העוסקות בתשתיות, תעשייה כבדה או קלה, גננים וכן הלאה. גופים פרטיים נהנים ממנוף זה בעבודות שונות. למשל: העברת אריחי קרמיקה, העברת בלות של חול, התקנת תאורה, גיזום ועוד. אין צורך בסולם והוא גם לא גבוה דיו על מנת להגיע לגובה הרצוי. אין צורך לסחוב דברים כבדים ולעלות אותם בדרך הרגילה, הוא בטיחותי, יעיל ולפיכך זהו הפתרון האולטימטיבי.

זקוקים לעבודות מנוף?
מעוניינים לקבל פרטים על קורס עבודה בגובה?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

לא יודע איזה מנוף
אתה צריך?

התקשר עכשיו לקבלת
יעוץ מקצועי!

דברו איתי עכשיו←
1
💬 רוצים להתייעץ?
Scan the code
מוזמנים לעקוב אחרינו איפה שבא לכם←
TIKTOK INSTAGRAM FACEBOOK
דילוג לתוכן