מנוף זרוע

תוכן עניינים

צריכים מנוף זרוע, אבל לא יודעים מהיכן לשכור אותו? חברת תומר מנופים מציעה ייעוץ מקדים, ככה שתוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים את השירות המדויק ביותר לצרכי העבודה שלכם. רגע לפני השכרת מנופי זרוע, בואו נבין במה חשוב להתמקד ומה כדאי לבדוק.

בין אם אתם צריכים מנוף זרוע לצרכי עבודה מאסיבית, או שמא עבור הובלת דירה פרטית, אתם צריכים לדעת מהיכן לשכור את סוגי המנופים האלו. מאחר שהמנופים האלו מגיעים עם מפעיל מנוף, יהיה עליכם גם לוודא כי מדובר במפעיל מנוף זרוע מוסמך. מעבר לנושא של בדיקת הסמכות של מפעיל המנוף, תמיד יהיה כדאי לוודא כי המנופים שאתם שוכרים אכן מתוחזקים ותקינים. כל מה שכדאי לדעת על מנופים ומנופי זרוע, מעודכן ל-2020:

אז לשם מה צריך מנוף זרוע?

מנופי זרוע יכולים לשמש אנשים פרטיים עבור הובלת דירות, אבל אם חשבתם שמדובר בסוג הובלה פשוטה, הרי שזה לא תמיד ככה. במקרים מסוימים יהיה את הצורך לשנע ולהוביל ציוד ורהיטים מקומות מאוד גבוהות, מה שהופך את העבודה עם מנוף הזרוע להרבה יותר מסוכנת ומורכבת.

אם שכרתם את מנוף הזרוע מחברה מקצועית ובעלת ניסיון רב שנים, אתם כמובן מקטינים את הסיכונים הכרוכים בהפעלת מנופי זרוע. חשוב לזכור, מנופים אלו לפעמים משנעים ומובילים ציוד רב משקל, כמו למשל במקרים של שינוע ציוד בניין, מלט, חול, פסולת בניין ועוד.

תחזוקת מנופי זרוע קפדנית

מאחר שמנופי זרוע עובדים תחת עומסי עבודה רציניים, הרי שהנושא של התחזוקה שלהם הוא חשוב מאין-ערך גם כן. תומר מנופים לעולם לא מתפשרים על תחזוקה נאותה של מנופי זרוע. התחזוקה הקפדנית שחברת תומר מנופים מבצעת במנופיה, מתבצעת תחת כל נהלי הבטיחות הכי מחמירים והכי קפדניים.

אנחנו לעולם לא מתפשרים על תחזוקת המנופים שאנחנו משכירים ללקוחותינו, מאחר שברור כי חייהם של אנשים עלולים להיות בסכנה, חלילה, אם מנוף זרוע אינו תקין. צריכים ייעוץ לפני השכרת מנופי זרוע לכל מטרה ושימוש? צוות המומחים של תומר מנופים כאן בכדי לייעץ לכם בנושא. בהצלחה!

זקוקים לעבודות מנוף?
מעוניינים לקבל פרטים על קורס עבודה בגובה?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
💬 רוצים להתייעץ?
Scan the code
דילוג לתוכן