מנוף לפי שעה

אתם צריכים לבצע עבודה בגובה? לא משנה איזה סוג של עבודה אתם עומדים לבצע, ככל הנראה אתם תצטרכו מנוף בשלב כזה או אחר. הרוב המכריע של העבודות בגובה מתבצעות על ידי מנוף, ולכן אתם צריכים לדאוג שיהיה לכם אחד כזה. אך מה תעשו במקרה שבו אין לכם מנוף בהישג יד? הרי לרוב החברות והעסקים אין מנופים, ולכן אתם צריכים לחשוב מחוץ לקופסא על מנת למצוא את הפתרון האידיאלי.

האפשרות החכמה ביותר שתוכלו לעשות היא להשכיר מנוף לפי שעה. הבחירה הזאת תסייע לכם מצד אחד לבצע את העבודה שאתם צריכים לעשות, ומצד שני היא תביא איתה עוד המון יתרונות אחרים. בכדי שתוכלו להיות בטוחים שזוהי הבחירה הנכונה, אנו נסביר לכם את כל היתרונות של האפשרות הזאת בהשוואה לאפשרויות האחרות.

ברגע שתבינו מדוע אתם צריכים לבצע השכרה של מנוף לפי שעה, ככל הנראה לא יישאר לכם קמצוץ של ספק. אתם תבינו כי מדובר על בחירה מנצחת, בחירה שמביאה איתה את כל מה שאתם צריכים לעסק שלכם. בסוף המטרה שלכם היא לגרום ללקוחות שלכם להיות מרוצים, וכאשר אתם מבצעים את ההשכרה הזאת – אתם מספקים ללקוחות את כל הסיבות להיות מרוצים, והם ככל הנראה יחזרו אליכם שוב בעתיד הקרוב.

השכרת מנוף לפי שעה לא חייבת להיות יקרה

ככל הנראה כאשר אתם חושבים על מצב שבו אתם צריכים להזמין מנוף, אתם ישר מדמיינים את עצמכם מכניסים את היד אל תוך הכיס. הרי מנוף הוא כלי עצום שככל הנראה העלות הכספית שלו היא יקרה במיוחד, אך ככל הנראה המצב לא יהיה בדיוק כמו שאתם מדמיינים. אז במקום שתנבאו שחורות, למה שלא תנסו להסתכל על חצי הכוס המלאה? במקרה של השכרת מנופים לפי שעה יש חצי כוס מלאה.

כאשר אתם מבצעים השכרת מנוף לפי שעה, אתם מאפשרים לעצמכם לשלוט על המחיר. כך שאתם תקבעו את העלות שהיא הגיונית מבחינתכם, ואתם לא תצטרכו לעבור אותה בשום שלב. בהתאם לתקציב שעומד לרשותכם תוכלו לבחור את כמות השעות שבהן המנוף יהיה ברשותכם. ברגע שאתם שולטים על העלויות, אתם יכולים לדעת שאין לכם שום מקום ליפול או שום מקום לעשות בו טעות.

כאשר אתם מסתכלים על העלות של השכרת המנוף לפי שעה, אל תשכחו כי אתם גם עומדים להכניס כסף כתוצאה מהעבודה שאתם מבצעים. כך שלא מדובר רק על הוצאה כספית, מדובר על הוצאה כספית שיש לה סיבה – שבעתיד אמורה להיות משתלמת לכם. זה יכול להיות בעתיד הקרוב או בעתיד הרחוק, מבחינתכם זה לא אמור להיות ממש משנה – העיקר שבסוף תוכלו לכסות את ההוצאה ואולי אפילו להרוויח עליה.

אל תשברו את הראש – פשוט תשכירו מנוף

להחזיק מנוף זה לא דבר כל כך פשוט, לכן אתם צריכים לקחת את הנושא הזה בחשבון כאשר אתם עושים החלטה כזאת או אחרת. אם אתם לא עובדים עם מנופים על בסיס קבוע ויומיומי, אין שום סיבה מוצדקת שתחייב אתכם להחזיק מנופים כחלק מהעסק. מדובר על כאב ראש מיותר, כאב ראש שאתם ללא צל של ספק יכולים למנוע אותו – כי הוא מיותר לחלוטין, בטח שיש לכם עוד המון הסחות דעת אחרות.

אז איך תוכלו להגיע למצב שבו לא תרכשו מנוף לעסק, אך עדיין תוכלו לספק ללקוחות שלכם את השירותים הטובים ביותר? ניחשתם נכון! אתם תוכלו להזמין מנוף לפי שעה, כך שאת ההזמנה אתם תבצעו בדיוק על פי הצורך הנקודתי שיש לכם. ברגע שאתם תצטרכו לבצע עבודה בגובה, כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק להתקשר לחברה – ובתוך זמן קצר המנוף כבר יהיה במקום שתבקשו.

בתור בעלי העסק עליכם לעשות על מאמץ על מנת להוריד מכם הסחות דעת מיותרות, הסחות דעת שאין בהם כל היגיון. לכן אם חשבתם בשלב מסוים לרכוש מנוף לעסק, שווה לכם לחשוב על כך פעם אחת נוספת – כי זה לא בהכרח יהיה צעד כל כך חכם. השכרת מנוף לפי שעה תספק את הצרכים של העסק שלכם, ותימנע מכם את כל כאב הראש המיותר.

השכירו מנוף לפי שעה – מנוף שמתאים לצרכים שלכם

ברגע שתתחילו לחפש מנוף על מנת לבצע משימה כזאת או משימה אחרת, אתם תגלו כי קיים מבחר ענק של מנופים. לכל אחד מהמנופים יש את הייעוד הספציפי שלו, ולכן אתם צריכים להתאים את סוג המנוף לסוג המשימה שאותה אתם צריכים לבצע. בחירה לא נכונה של מנוף עלולה להוביל למצב שבו המשימה לא תתבצע בצורה מוצלחת או שיהיה לכם מאוד קשה לסיים אותה כמו שתכננתם. אך כמובן שאתם לא צריכים לוותר על ביצוע המשימה!

אז מה אתם כן תוכלו לעשות? להשכיר מנוף לפי שעה! השכרת מנופים לפי שעה תאפשר לכם לבחור את המנוף שמתאים לעבודה שאותה אתם צריכים לבצע, אתם לא תהיו מוגבלים לסוג מסוים של מנוף. כך שבכל יום תוכלו להשכיר מנוף אחר, אפילו כל כמה שעות תוכלו להשכיר אחד אחר. אתם לא תהיו מוגבלים בשום צורה, וזה יאפשר לכם לבצע את כל המשימות על הצד הטוב ביותר – כך שכולם יהיו מרוצים, גם אתם וכמובן שגם הלקוחות.

לכן אם אתם יודעים שאתם לא צריכים לבצע עבודה אחת ספציפית באופן קבוע, אין לכם שום סיבה אמיתית לרכוש מנוף מסוג מסוים. המהלך החכם ביותר מבחינתכם יהיה להשכיר מנופים לפי שעה, כך שתהיה לכם את אפשרות הבחירה בכל פעם. ברגע שלוקחים מכם את אפשרות הבחירה אתם עשויים להגיע למצב שבו אתם מגבילים את הלקוחות, מצב שעלול לגרום לכך שתאבדו לקוחות פוטנציאלים.

משכירים מנוף לפי שעה? רק מחברה איכותית ומנוסה

ככל הנראה אחרי שקראתם את כל הסיבות לבצע השכרה של מנופים לפי שעה, כעת אתם תרצו ללכת על האפשרות הזאת. אך תזכרו כי אתם לא יכולים להקל ראש בחברה שממנה אתם תשכירו את המנופים, כי כל טעות שתעשו עלולה לעלות לכם ביוקר. אתם צריכים להיות משוכנעים שאתם עושים בחירה שתוכלו להיות שלמים איתה, בכל זאת מדובר על השכרה של מנוף – ולא על השכרה של דבר קטן או מזערי. אז איך תוכלו לדעת שאתם בוחרים נכון?

  • תסתמכו על המלצות של בעלי עסקים אחרים, כאלה שכבר ניסו חברה שמשכירה מנוף בתעריף שעתי והם יכולים לספר רק דברים טובים. במקרה של השכרת מנופים – אין חכם כבעל ניסיון.
  • תזכרו כי מדובר על השכרת מנופים שעתית, כך שאתם תוכלו בפעם הראשונה להשכיר את המנוף רק לשעה – כך תוכלו לבחון איך החברה מתנהלת והאם אתם יכולים להשכיר ממנה בקביעות.
  • תבחרו בחברה שיש לה שנות וותק רבות בתחום, כי אם חברה הצליחה לשרוד בתחום הזה הרבה שנים – ככל הנראה באמת מדובר על חברה איכותית שעושה עבודה טובה.
  • השתמשו בתבונה ברשתות החברתיות, הרשתות החברתיות הן כוח חסר תקדים שיכול לסייע לכם לעשות בחירות נכונות – בטח שמדובר על בחירת חברה כזאת או אחרת.

הרמה ושינוע של ציוד כבד

ובכן, עובדה זו אינה מפתיעה כלל, והיא למעשה היתרון המרכזי של הובלות עם מנוף. כמובן שמנוף הינו דבר הכרחי בכל הקשור לציוד שלא ניתן להוביל ולהרים אותו באמצעות אנשים. אולם היתרון של המנוף נוגע גם לציוד כבד שמספר אנשים יכולים להרים אותו יחד – מיטות, ארונות, ספות וכל ריהוט אחר. המשימה להרים ולהוביל ציוד כזה הינה מורכבת, ודורשת כוח פיזי, מספר רב של אנשים, תמרון בחללי מדרגות צרים וצפופים ופוטנציאל לנזק פיזי לסבלים ונזק כלכלי לרכוש. לכן, היתרון המרכזי של הובלות עם מנוף הינו היכולת להרים ציוד כבד מאוד בקלות וביעילות.

אנו ב"תומר מנופים" מתמחים במיוחד במה שנקרא "עבודה בגובה"
קורס עבודה בגובה במתנה אצלכם בשטח למזמינים שירות השכרת מנוף סל אדם!

ברשותנו כל הציוד הנדרש לביצוע כל סוגי העבודות בגובה בתחום ואנו עובדים אך ורק על פי חוקי ותקנות הבטיחות ועבודה בגובה! לצורך ביצוע עבודה בגובה אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מנופי סל-אדם חדשים כולל אישורי מהנדס בודק בתוקף, ריתמות בטיחות וקסדות חדשות מהטובות ביותר בעולם! המנופאים שלנו, הם לא רק מנופאים, הם גם מדריכי עבודה בגובה. כך, שאם במקרה תוקף ההסמכה שלכם נגמר או לחלופין אתם צריכים לבצע קורס עבודה בגובה? תוכלו לעשות זאת בשטח בנוסף לעבודה שלכם ללא בזבוז זמן וכסף יקר!

💬 רוצים להתייעץ?
Scan the code
דילוג לתוכן