מנוף סל מחיר

תוכן עניינים
בין אם אתם צריכים את השירות של השכרת מנופים, או שמא אתם מחפשים אחר השירות של רכישת מנוף סל, כדאי לדעת שבימינו כבר ניתן לשכור ולרכוש מנופי סל במחירים בהחלט אטרקטיביים. מנוף סל מחיר ומידע, הכול לפניכם:

נכון, ישנם סוגים באמת מגוונים ושונים של מנופים להשכרה ולרכישה, ככה שיכול להיות מבלבל לבחור במנוף המתאים. יתרה מזאת, אם מחפשים בגוגל אחר מנוף סל מחיר ומידע, לא פשוט לאתר מחיר מדויק עבור השכרת מנוף, או רכישת מנופים. מדוע? ובכן, מכיוון שבכדי להגדיר מחיר מדויק להשכרת מנוף סל, יש צורך לוודא כי אכן מנוף סל הוא סוג המנוף שאתם צריכים.

מחירים ממוצעים של מנופי סל להשכרה

באופן כללי, מנופי סל ניתנים להשכרה במחירים אטרקטיביים למדי, כולל במקרים שאתם צריכים השכרת מנוף סל. מבלי לקבוע כאן איזשהו כלל אצבע (כי לא בטוח שמנוף סל הוא באמת מה שאתם צריכים), כדאי לדעת שתוכלו לשכור מנופים החל מ-400 ₪ בממוצע.

ושוב אנחנו מדגישים, זהו מחי התחלתי והוא לא משקף את כל סוגי המנופים, שמשמשים למטרות עבודה באמת מאוד מגוונות. מאחר שיש הרבה סוגים של מנופים שמשמשים לצרכי עבודה שונים, מאוד קשה לקבוע מחיר מדויק באופן שרירותי.

למעשה, זה יהיה אפילו לא מקצועי להגיד לכם שעבור 400 ₪ אתם תוכלו לשכור מנוף שישרת אתכם באופן מדויק. אבל, יחד עם זאת, כשאנשים מחפשים אחר מנוף סל מחיר באינטרנט, הם בדרך כלל מחפשים אחר מנוף שמסוגל לשנע ולהרים אדם, אולי גם 2 אנשים וציוד מסוים. במקרים אלו, בהחלט תוכלו לשכור מנוף סל במחיר של 400 ₪ ועד 2000 ₪ בממוצע ליום עבודה.

ייעוץ לפני השכרת מנוף או רכישת מנופים

בכל מקרה, בין אם אתם צריכים השכרת מנוף או רכישת מנוף, כדאי יהיה לקבל את הייעוץ המקדים ולפני שאתם עושים צעד כזה או אחר.

ישנם מנופים שעובדים תחת עומסי עבודה מאסיביים, ישנם מנופים שמסוגלים להרים משקל אדם בלבד, מנופי משאית, מנופי עגורן ועוד. לא בטוחים בסוג המנוף שאמור לשרת אתכם? קבלו ייעוץ עוד היום, בהצלחה!  

זקוקים לעבודות מנוף?
מעוניינים לקבל פרטים על קורס עבודה בגובה?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
💬 רוצים להתייעץ?
Scan the code
דילוג לתוכן