מנוף סל מחיר

תוכן עניינים
אחד השימושים של מנוף סל הוא הובלת חומרי בניין. קבלנים רבים שוכרים את המנוף בעיקר כדי להגיע למקומות צרים ונעזרים בו להרמת משקל כבד לגובה של 50 מטר ויותר. הוא ניתן להשכרה במחירים אטרקטיביים לפי שעה, הנקבעים על פי פרמטרים שונים. המאמר יבדוק את המחירים המוצעים בשוק וכיצד לבחור חברת מנופים אמינה.

כיצד תבחרו חברת מנופים אמינה?

חברת מנופים מקצועית צריכה להחזיק באישורים בעלי תו תקן. המנופים צריכים להיות בטיחותיים ותחת פיקוח תקופתי של מהנדס. יש לתחזק אותם ולדעת לעבוד איתם. לא כל אחד יכול להפעיל מנוף סל. לאדם המפעיל חייב להיות רישיון מוסמך לעבוד בגובה. באתרי בנייה למרבית הפועלים יש רישוי לעבודה בגובה ולכן הם יכולים להפעיל את מנוף הסל. כך שאם קבלן או יזם שוכרים מנוף כזה הם חוסכים את עלות המפעיל. צריך שאדם מנוסה ומקצועי יפעיל מנוף כזה ולכן יש להקפיד על כך במידה ובאתר הבנייה אין מפעיל מוסמך.

 

השוואת מחירים

כדי לשכור מנוף סל חייבים לעשות סקר מחירים. המחירים משתנים בין סוגי המנופים ותלויים בפרמטרים שונים. הפרמטרים הם: הגובה של הזרוע, המשקל שיכולים לשאת, הפלטפורמה של המנוף, גודל הסל, גודל משטח ההרמה ולאיזה צורך השימוש. מחירון מנוף סל משתנה אם כן לפי הצרכים. ניתן לשכור לפי שעה והמחירים נעים בין 300-4,000 ₪ תלוי לכמה זמן משכירים אותו. מנוף סל המרים משקל בין 50-100 טון יעלה יותר ומנוף סל להרמת 400 טון יכול להגיע לעלות של בין 45-72 אלף ש"ח ליום עבודה.

מהם היתרונות של מנופי סל באתרי הבנייה?

ניתן להיעזר במנופי סל בכל גובה ומיקום בשל הזרוע ההידראולית המתכווננת שלהם. בקצה של הזרוע מחובר סל ובאמצעותו ניתן להעביר חומרי בנייה שונים ולשנע פועלים גם למקומות צרים שמנופים אחרים לא יכולים להגיע אליהם. באתרי בנייה ניתן למקם באופן מדויק את המנוף ולהעביר באמצעותו: שקי חול, מלט, קרמיקה, מכונות ועוד. קבלנים רבים עושים שימוש במנופי סל בשל הנוחות והבטיחות גם לפועלים הנמצאים בתוך הסל וגם לאלו שמחוצה לו.

זקוקים לעבודות מנוף?
מעוניינים לקבל פרטים על קורס עבודה בגובה?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
💬 רוצים להתייעץ?
Scan the code
דילוג לתוכן