מנוף

ייתכן שאתם עוסקים בתחום ההובלות, אולי בכלל בתחום השיפוצים והקבלנות, אבל דבר אחד הוא בטוח – על השכרת מנופים ורכישת מנוף אתם לא מתפשרים. בואו נבין מדוע צריך לדעת לבחור מנופים, מה טווחי המחירים של מנופים ועוד.

זקוקים למנוף להשכרה או לרכישה? בין אם כך או כך, אין ספק שאתם צריכים לדעת כיצד לבחור את המנוף הנכון והמתאים לצרכי העבודה שלכם, בין אם מדובר בצרכי עבודה תחת עומסים כבדים, או לא. בואו נגיד ככה, תחום ההובלות הכבדות בהחלט מצריך שימוש במנופים מסוגים מאוד מסוימים, כאלו שמסוגלים לעמוד בעומסי העבודה המאופיינים עם תחום ההובלות הכבדות. כמה מילים חשובות לגבי רכישת והשכרת מנופים מסוגים שונים:

מידע שכדאי לדעת לגבי השכרת ורכישה של מנופים

מנופים אמורים לשרת אתכם באופן הכי מדויק, אבל גם בצורה הבטיחותית ביותר. בבואכם לבחור חברה אשר ממנה אתם רוכשים או שוכרים את המנוף, אתם צריכים לדעת שמדובר בחברה אשר משווקת או משכירה לכם מנופים מתוחזקים למשעי. ממש ככה, לא פחות מכך.

מאחר שמנופים אלו עובדים תחת עומסי עבודה לפעמים מאסיביים מאוד, מנוף חייב לעבור את התחזוקה הכי קפדנית ותחת כל נהלי הבטיחות הנדרשים. כמובן, כרגע אנחנו מדברים על השכרת מנוף משומש, או רכישת מנוף משומש מחברה אשר משווקת מנופים לרכישה.

רכישת מנוף חדש

אם אתם רוכשים מנופים חדשים, או שוכרים מנופים חדשים (לא באמת אפשרי, כי כל מנוף שתשכרו תמיד יהיה משומש, למעט מקרים חריגים), כמובן שכל הנושא של התחזוקה הוא לא רלוונטי לגביכם, הרי אתם רוכשים מוצר חדש.

בכל מקרה, כדאי לדעת שניתן לשכור מנופים מסוגים מסוימים החל ממחיר של 399 ₪ ליום בממוצע, אך מדובר במנופים יחסית פשוטים, שבדרך כלל נועדו עבור הרמה של משקל אדם וציוד אישי. לא בטוחים איזה סוג מנוף אתם צריכים, ובכלל לא יודעים אם עדיף לכם לרכוש או לשכור מנוף? ובכן, בשביל זה "המציאו" את הייעוץ המקדים לפני השכרת מנוף ורכישת מנופים. נצלו את זה, אבלו ייעוץ מקצועי בנושא מנופים להשכרה ורכישה! 

אם זו הפעם הראשונה שאתם חושבים על השכרת מנוף, אפשר להבין מדוע אתם עדיין מתלבטים האם זו תהיה בחירה טובה או לא. האמת היא, שמנופים יכולים לעזור גם כאשר רוצים להרים אדם לגובה מאוד גבוה לצורך ביצוע תיקונים שונים, כמו במקרה של מנוף סל, וגם כאשר רוצים להרים ציוד כבד לגובה.

מה שאנשים לא תמיד יודעים על השכרת מנוף, זה שהשמיים הם הגבול בתחום הזה. לכן נשאלת השאלה איזה מנוף אתם באמת צריכים, כי לא שבטוח שלשכור את המנוף שמגיע לגובה הכי גבוה שיש זו הבחירה הנכונה תמיד. לכן צריך להגדיר תחילה איזו עבודה אתם רוצים לבצע, ובנוסף, צריך לבדוק לאיזה גובה המנוף צריך להגיע. יש מנופים של 30, 40 וגם חמישים מטרים, כך שאם תדעו מה דרוש לכם תוכלו לבחור את המנוף הנכון לגם יותר בקלות. האם תרצו, לדוגמה, מנוף סל או מנוף משאית? האם זה צריך להיות מנוף זחל או כל מנוף אחר?

לא קל לענות על השאלה הזאת אך אפשר להבין מדוע היא משמעותית עבורכם. ישנם מספר גורמים שיוכלו להשפיע על העלות, כמו למשל, לאיזו חברה אתם פונים? האם אתם רוצים לשכור את המנוף רק ליום אחד או לתקופה ארוכה יותר? והאם אתם מעוניינים גם בנהג שיוכל לתפעל עבורכם את המנוף? לבסוף, גם השאלה האם אתם מזמינים שירות עם ביטוח תשפיע על המחיר. בנקודה הזאת חשוב להבין: אין מקום לטעויות בתחום הזה ובהחלט כדאי לשכור מנוף רק מחברה שעובדת עם הביטוחים הנדרשים. זו הדרך היחידה שבעזרתה תוכלו להיות בטוחים שאתם לא לוקחים סיכונים מיותרים ושכל החוויה תסתיים על הצד הטוב ביותר.

תוכן עניינים
זקוקים לעבודות מנוף?
מעוניינים לקבל פרטים על קורס עבודה בגובה?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

לא יודע איזה מנוף
אתה צריך?

התקשר עכשיו לקבלת
יעוץ מקצועי!