סוגי מנופים

מחפשים אחר סוגי מנופים שונים להשכרה? ישנם סוגים של מנופי סל ומנופי הרמה, מנופי משאית, עגורן ועוד סוגים שונים של מנופים להשכרה. באשר למחיר ולסוגים השונים, בואו נדבר על זה ונבין איזה מנוף בדיוק אתם צריכים לשכור.

ישנם תחומים שונים במשק הישראלי ובכלל, שמצריכים את השימוש בבמות הרמה מסוגים שונים ובמנופים. בעוד שחברות מסוימות ואנשי מקצוע מסוימים מעדיפים לרכוש מנוף סל או מנוף הרמה ומנופים מסוגים אחרים, אנשי מקצוע אחרים וחברות אחרות יעדיפו לשכור את אותם מנופים. מה יהיה עדיף, לרכוש מנוף או לשכור מנוף? ובכן, זה לחלוטין תלוי בשימושים שלכם באותו מנוף.

סוגי מנופים להשכרה לכל צרכי העבודה והמטרות

סוגי המנופים משמשים את בעלי המקצוע ואת החברות השונות במשק עבור הרמה של ציוד ואדם, שינוע וניוד, תחזוקה בגובה, לצרכי בנייה ועוד. כמובן, בעזרת מנופים להשכרה ניתן גם לעבוד בגובה, במקרים מסוימים גם עד 70 מטרים! בהחלט נתון מרשים.

לידיעתכם, ישנם מנופי סל אדם, מנופים הנקראים מנוף סל הרמה, מנופי משאית אשר מסוגלים לעמוד תחת עומסי עבודה עצומים, מנופי סל נגררים (מגיעים עם נגרר), מנופי ספיידר, מנוף הרמה ובמת הרמה להובלות כבדות, מנופי עגורן ועוד. לא בטוחים איזה סוגי מנופים אתם צריכים לשכור או לרכוש? ייעוץ הוא תמיד מומלץ.

מיקוד צרכי עבודה: ייעוץ לפני השכרת מנופים תמיד מומלץ

אם אינכם בטוחים בסוג המנוף שאמור להתאים לצרכי העבודה שלכם, כמובן שתמיד ההמלצה הגורפת היא ייעוץ מקדים. תוכלו תמיד להתייעץ עם החברה אשר משווקת את המנופים, ממנה כנראה אתם עומדים לשכור את המנוף שלכם.

בסופו של דבר, קיימים מנופים להשכרה מכל הסוגים ולכל המטרות, בין אם מדובר בהרמה של אדם בעזרת מנוף סל אדם, או שמא יש צורך בסוגי מנופים המסוגלים לעבוד תחת עומסי עבודה עצומים. נוסף על המנופים שציינו כאן למעלה, ישנם גם מנופי קרס ומנופי עגלה, מנוף סולם, מנוף טלסקופי, מנוף זרוע ועוד. תוכלו גם לשכור מנוף זחל, מנופים עד 70 מטר, מנוף 12 קומות ועוד. בהצלחה, אל תוותרו על ייעוץ השכרת מנופים מקדים!

תוכן עניינים
זקוקים לעבודות מנוף?
מעוניינים לקבל פרטים על קורס עבודה בגובה?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

לא יודע איזה מנוף
אתה צריך?

התקשר עכשיו לקבלת
יעוץ מקצועי!