עבודות גלישה מעטפת בניין

תוכן עניינים
אם אי פעם יצא לכם לטייל במכתש רמון, בוודאי יצא לכם להיתקל שם בכמה אנשים שבדיוק ירדו אל תחתית מכתש באמצעות חבלים ורתמות. לתחביב הזה, כמו שבוודאי כבר ידעתם, קוראים "סנפלינג" או "גלישת צוקים". אבל האם ידעתם שיש אנשים שהפכו את התחביב הזה למקצוע? כיום, כשישראל הקטנה שלנו הולכת ונעשית יותר ויותר צפופה – הכיוון הפופולרי ביותר לבנייה הוא כלפיי מעלה. וכשבונים דברים, צריך לתקן אותם. או שצריך להוסיף להם דברים כמו שילוט או תאורה. או שפשוט צריך לנקות אותם אחרי חורף גשום וסופות אבק. כל המקרים הללו דורשים שאדם מוסמך יבוא ויבצע עבודות גובה. ופה בדיוק נכנסים עובדי הסנפלינג, שמציעים עבודות גלישה למעטפת הבניין. בטקסט שלפניכם תוכלו לקרוא מתי בדיוק הם נצרכים, איך בוחרים חברת עבודות גלישה מוצלחת ועוד מידע.

עבודות גלישה מעטפת בניין – יתרונות

כדי לבצע עבודות בגובה במעטפת בניין לא חייבים לפנות לחברת עבודות גלישה. ניתן גם לשכור מנוף, במת הרמה או סולם מאוד ארוך. אז למה בעצם לפנות לחברת עבודות סנפלינג כשאתם צריכים לבצע תיקון או תחזוקה במעטפת הבניין שלכם? מה היתרונות של עבודת גלישה מעטפת בניין שהופכים את הפתרון הזה לעדיף על פני הפתרונות האחרים שהזכרנו כבר קודם לכן בפסקה?

ובכן, לעבודות גלישה מעטפת בניין מספר יתרונות בולטים על פני פתרונות נוספים לעבודות בגובה על מעטפת בניין. היתרון הראשון והבולט ביותר הוא המחיר. לעיתים קרובות עלות התיקון עצמה נמוכה יותר מאשר העלות של מנוף סל – ולכן פתרון של עבודות גלישה הוא טוב יותר. יתרון נוסף הוא הנגישות של עובדי סנפלינג למקומות אליהם מתקני הרמה שונים לא מסוגלים להגיע בקלות.

בטיחות בעבודות גלישה מעטפת בניין

אם תחפשו תמונות של עבודות גלישה מעטפת בניין באינטרנט תגלו שעבודה בגובה לא נועדה לבעלי לב חלש. הרבה פעמים מדובר בעבודות שנעשות בתנאים קשים של מזג אוויר קיצוני ורוחות חזקות, המתקיימות בגבהים של עשרות ולעיתים אפילו מאות מטרים מעל פני האדמה.

לכן חשוב מאוד להקפיד על כל הוראות הבטיחות לשימוש בציוד גלישה כפי שנמסרו על ידי היצרן, והצמדות לכתוב בחוק על מנת להבטיח את הבטיחות של העובדים. בין הוראות הבטיחות לעבודה בגובה תוכלו למצוא חובה לקורס ריענון הוראות בטיחות לעיתים דחופות, חבישת קסדה ועוד.

אין ספק שבטיחות בעבודות גלישה מעטפת בניין היא דבר שאסור לזלזל בו בשום אופן. כשאתם בוחרים חברה לביצוע עבודות גלישה במעטפת הבניין שלכם, חשוב מאוד לוודא שמדובר בחברה שמקפידה על כל הוראות הבטיחות. הן מהפן האנושי של ערבות הדדית והן מהפן החוקי של חשיפה לתביעה.

עבודות גלישה מעטפת בניין עם תומר מנופים

כשאתם מחפשים חברה לביצוע עבודות גלישה מעטפת בניין, אתם מחפשים את חברת 'תומר מנופים'. 'תומר מנופים' היא חברה ותיקה ועובדיה עתירי ניסיון כך שתוכלו לדעת שהעבודה שלכם תבוצע בשילוב של אידאלי של זהירות, מהירות ואחראיות. 'תומר מנופים' מציעים שלל פתרונות עבודה בגובה – החל מהשכרת מנופי סל גדולים ויציבים ועד עבודות סנפלינג מדויקות ומהירות.

סיכום

לסיכום, עבודות גלישה מעטפת בניין הן לא דבר שאפשר לזלזל בו. מדובר בעבודה קשה ומסוכנת, ולכן אם יש לכם צורך בעבודה כזו – אתם חייבים לפנות לחברה מקצועית ומנוסה שתטפל בכך.

פנייה לחברה כמו 'תומר מנופים' תעניק לכם שקט נפשי גם משום שתדעו שאנשי המקצוע הטובים בתחום מטפלים בבעיה שלכם, וגם משום שתדעו שהעבודות נעשות בזהירות המירבית והמיטבית. פנו עוד היום ל-'תומר מנופים' ותקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית לצורך שלכם.

זקוקים לעבודות מנוף?
מעוניינים לקבל פרטים על קורס עבודה בגובה?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
💬 רוצים להתייעץ?
Scan the code
דילוג לתוכן