עבודות סנפלינג וגלישת מעטפת

עבודות סנפלינג

עבודות סנפלינג – לא פעם אנו נתקלים במצב שבו אנו צריכים לבצע עבודה בגובה ואין גישה למנוף סל אדם וגם השטח אינו מאפשר לנו להציב פיגום, אז מה עושים?

חברתנו מעניקה שירות של עבודות סנפלינג וגלישה לשלל לקוחות במגזר הציבורי והפרטי כאחד.

מחלקת עבודות הסנפלינג והגלישה בחברתנו היא מבין המחלקות המוסמכות והמקצועיות ביותר שקיימות בסקטור הציבורי והפרטי בפרט. המחלקה הוקמה על מנת לתת מענה למגוון עבודות בגובה אשר לא ניתן לבצע עם מנופים, במות הרמה ו/או פיגומים.
המחלקה עוברת הדרכות בתדירות גבוהה ופועלת על פי חוקי עבודה בגובה ובטיחות בעבודה.

מחלקת עבודות הסנפלינג שלנו צברה ידע וניסיון רב שנים בעבודות סנפלינג וגלישה ואנו רשומים כנותני שירות במשרד הכלכלה והתעשייה – זרוע העבודה

דוגמאות לעבודות שמבוצעות באמצעות עבודות סנפלינג: חיזוק אריחי בניין, עבודות איטום מעטפת בניינים, עבודות תחזוקה, צבע ושיפוצים למיניהם ועוד.

עבודות סנפלינג

עבודות סנפלינג

לא רבים יודעים זאת, אבל למעשה – אנשים שעובדים בסנפלינג הם גיבורי על. או לפחות, ככה האמינו לרגע הילדים שהיו מאושפזים בבית החולים 'שניידר' שבפתח תקווה. לכבוד פורים תשפ"א (2021) החליטו בעמותת 'גדולים מהחיים' ובמחלקות אשפוז הילדים השונות לשמח את הילדים החולים, ולבקש מעובדי הסנפלינג של בית החולים להתחפש לגיבורי על ולנופף לילדים מהחלונות.

כך קרה שבאטמן, ספיידרמן ואפילו איירון מן הגיעו לחלונות בית החולים שניידר, וגרמו לילדים לצאת לרגע מהשגרה העצובה שהמחלות שלהם כפו עליהם. גם בלי כוחות על – אין ספק שהעובדים הללו הם גיבורים אמיתיים. אבל מה בעצם עושים עובדי סנפלינג ביום-יום? ולמי צריך לפנות כשמחפשים עובדי סנפלינג מקצועיים? את כל המידע הזה תוכלו לקרוא ממש בטקסט שלפניכם.

מתי צריך עבודות סנפלינג

עבודות סנפלינג

הצורך בשירות עבודות סנפלינג עולה כאשר בצד החיצוני של בניין גבוה אינו נגיש דיו, אך יש לבצע בו עבודות איטום או תיקון. עבודה בסנפלינג נצרכות גם בבניינים גבוהים שרוצים לנקות את החלונות שלהם מבחוץ אך לא מסוגלים לכך מפני שהחלונות גבוהים מאוד ואינם נפתחים כלל מסיבות שונות.

עבודה בסנפלינג הן פתרון משלים לשירות של השכרת מנוף סל. עבודה עם סנפלינג הן זולות יותר, אך ניתן להעמיס פחות ציוד על העובד בכל פעם. עבודה באמצעות סנפלינג הן גם פתרון טוב כשתנאי השטח לא מאפשרים גישה נוחה למנופים ובמות הרמה, והן הרבה יותר גמישות מהן בכל מה שקשור לגישה.

עבודות סנפלינג

איך בוחרים חברה לעבודות סנפלינג

יש לא מעט חברות המציעות שירותי סנפלינג בישראל, אך לא כולן שוות ברמת איכות השירות שהן נותנות ובמחירים שהן מציעות. כשאתם בוחרים חברה כדי לבצע עבודות סנפלינג בבניין שלכם, אתם קודם כל צריכים לוודא שמדובר בחברה שמקפידה באופן מחמיר על כל מה שקשור בבטיחות בעבודה. עבודה בגובה יכולה להיות מסוכנת אם לא מקפידים על הכללים, ויש לדעת זאת.

דבר נוסף שחשוב לשים לב אליו ולקחת אותו בחשבון כשבוחרים חברת עבודות סנפלינג הוא הניסיון של החברה, ויותר חשוב מכך – של העובדים שלב. חברה ועובדים בעלי ניסיון ידעו כיצד לטפל בצורך שלכם בצורה הטובה ביותר, זאת תוך הקפדה על כל כללי הבטיחות הדרושים. כשאתם מבקשים הצעת מחיר מחברת עבודות סנפלינג, נסו להבין מהם גם מה הפרופיל של העובד הממוצע שלהם.

תומר מנופים – הבחירה שלכם

עבודות סנפלינג

'תומר מנופים' היא אחת החברות הוותיקות והמובילות בארץ בכל תחום העבודה בגובה. תומר מנופים מציעים שירותים בכל שעה ביום ובמרבית חלקי הארץ. בין השירותים של תומר מנופים, להם ניסיון של יותר מעשור בתחום, תוכלו למצוא השכרת מנופי סל, קורסי עבודות בגובה ועוד.

בחירה ב-'תומר מנופים' לביצוע העבודות בגובה שלכם תהיה בחירה חכמה לא רק בגלל שמדובר בחברה מקצועי ובעלת ניסיון, אלא גם מפני ש-'תומר מנופים' תמיד נותנים הצעות מחיר אטרקטיביות שהופכות את העסקים איתם למשתלמים במיוחד. פנו עוד היום לקבלת הצעת מחיר.

סיכום

לסיכום, כשעובדי סנפלינג לא משמחים ילדים בבתי חולים – הם מבצעים עבודות תיקון, ניקיון ותחזוקה בבניינים גבוהים בכל רחבי הארץ. עבודת סנפלינג הן פתרון מושלם למי שתוואי השטח של הבניין שלו או של סביבת הבניין שלו לא מאפשרת עבודה באמצעות מנוף סל או במת הרמה.

כשאתם מחפשים חברה שמציעה עבודה בסנפלינג, אתם מחפשים חברה בעלת ניסיון ו-וותק, שמקפידה על הוראות הבטיחות ועל איכות הציוד של העובדים שלה. חברה כזו היא 'תומר מנופים', שעובדיה מבצעים עבודות גובה על בנייני ישראל כבר חמש עשרה שנה. עבודה בסנפלינג הן לא משחק ילדים.

אנו ב"תומר מנופים" מתמחים במיוחד במה שנקרא "עבודה בגובה"
קורס עבודה בגובה במתנה אצלכם בשטח למזמינים שירות השכרת מנוף סל אדם!

ברשותנו כל הציוד הנדרש לביצוע כל סוגי העבודות בגובה בתחום ואנו עובדים אך ורק על פי חוקי ותקנות הבטיחות ועבודה בגובה! לצורך ביצוע עבודה בגובה אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מנופי סל-אדם חדשים כולל אישורי מהנדס בודק בתוקף, ריתמות בטיחות וקסדות חדשות מהטובות ביותר בעולם! המנופאים שלנו, הם לא רק מנופאים, הם גם מדריכי עבודה בגובה. כך, שאם במקרה תוקף ההסמכה שלכם נגמר או לחלופין אתם צריכים לבצע קורס עבודה בגובה? תוכלו לעשות זאת בשטח בנוסף לעבודה שלכם ללא בזבוז זמן וכסף יקר!

💬 רוצים להתייעץ?
Scan the code
דילוג לתוכן