קורס עבודה בגובה

לא מעט בעלי מקצוע נצרכים לעיתים להיעזר בשירותיהן של חברות עבודות גלישה מעטפת בניין בשביל לתת את השירות שלהן בצורה האופטימלית. כך למשל מתקיני מזגנים, אינסטלטורים או אפילו מנקי חלונות. כדי לעבוד בגובה של מעל שני מטרים מעל פני הקרקע – חייבים לקבל אישור שעברתם קורס עבודה בגובה אצל מדריך שהוסמך לכך מטעם משרד הכלכלה.

קורס עבודה בגובה עם תומר מנופים

קורס עבודה בגובה אצל 'תומר מנופים'

'תומר מנופים' היא אחת החברות הוותיקות בישראל בתחום העבודה בגובה, ורבים מעובדיה הם מדריכים מוסמכים להעברת קורס עבודה בגובה. הודות לעובדה שב-'תומר מנופים' המנופאים הם גם מדריכים שהוסמכו על ידי משרד הכלכלה והתעשייה להעביר קורסי עבודה בגובה, זו לא בעיה אם אין ברשותכם אישור תקף לעבודה בגובה.

אם אתם זקוקים לקורס ריענון להדרכה בעבודה בגובה, המנופאים של 'תומר מנופים' יעבירו לכם קורס ריענון בשטח שבסופו אישור העבודה בגובה שלכם יקבל תוקף לשנתיים הקרובות. זאת בנוסף לעובדה שהשירותים של 'תומר מנופים' מגיעים במחירים אטרקטיביים שהופכים את העסקה למשתלמת במיוחד.

מה לומדים בקורס עבודה בגובה

קורס עבודה בגובה עם תומר מנופים

קורס עבודה בגובה נמשך בסך הכל כמה שעות. במהלך קורס עבודה בגובה לומדים על טכניקות שונות של עבודה בגובה, על הסיכונים הנלווים לעבודה בגובה ונטרול של הסיכונים הללו. קורס עבודה בגובה מחייב כל מי שעובד בגובה, בין אם הוא אזרח ישראל, תושב ישראל או בעלת אשרת שהייה לצרכי עבודה.

מטרתו של קורס עבודה בגובה הוא חשיפה של הפועלים לסכנות שבתחום העבודה בגובה תוך ניסיון להשריש תרבות של זהירות ואחראיות בעבודה כזו. עבודה בגובה אכן יכולה להיות מסוכנת לפי שלא מוכשר לכך, כפי שלומדים בקורס עבודה בגובה, ולכן היא מותנת במעבר הקורס על ידי מדריך מוסמך.

קורס עבודה בגובה עם תומר מנופים

מה חשוב לדעת על קורס עבודה בגובה

דבר שחשוב לדעת על קורס עבודה בגובה הוא שיש הבדל בין קורס עבודה בגובה לבין קורס ריענון לעבודה בגובה וקורס הדרכה לעבודה בגובה. קורס עבודה בגובה מיועד למי שמעולם לא עבר הכשרה בתחום העבודה בגובה. קורס ריענון עבודה בגובה מיועד למי שכבר עבר קורס עבודה בגובה לפני שנתיים או יותר ואורכו כמחצית מקורס ריענון עבודה בגובה.

קורס הדרכה לעבודה בגובה מיועד למנהלי עבודה בעלי ניסיון של יותר משנתיים בעבודה בגובה, והוא נמשך כשבוע. המטרה של הקורס הזה היא להכשיר עובדים להעביר הכשרות לעובדים פחות מנוסים מהם. עוד חשוב לדעת על קורס עבודה לגובה שלא מדובר במידע רב ומסובך, ובסופו של דבר מדובר בקורס אינטואיטיבי למדי. אין זה אומר שמותר לזלזל בו, אלא שאין צורך ברתיעה ממנו.

סיכום

קורס עבודה בגובה עם תומר מנופים

לסיכום, קורס עבודה בגובה וקורס ריענון עבודה בגובה הם קורסים קצרים ולא מסובכים שחשוב לעבור לפני שעובדים בגובה של יותר משני מטרים מעל פני הקרקע. 'מנופי תומר' מציעים העברה של הקורסים הללו בחינם בכל השכרה של מנוף סל אדם.

שימו לב שחשוב לוודא שמי שמעביר את הקורס אכן מוסמך לכך מטעם משרד הכלכלה והתעשייה, כפי שהמנופאים ב'תומר מנופים'. אם אתם מעוניינים בהשכרת מנוף אך אין לכם הכשרה לכך או שההכשרה שלכם לא בתוקף – אל תיתנו לזה לעצור אתכם. פנו ל-'תומר מנופים' ועברו קורס במהירות.

אנו ב"תומר מנופים" מתמחים במיוחד במה שנקרא "עבודה בגובה"
להיות מקצוען גם בגובה

ברשותנו כל הציוד הנדרש לביצוע כל סוגי העבודות בגובה בתחום ואנו עובדים אך ורק על פי חוקי ותקנות הבטיחות ועבודה בגובה! לצורך ביצוע עבודה בגובה אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מנופי סל-אדם חדשים כולל אישורי מהנדס בודק בתוקף, ריתמות בטיחות וקסדות חדשות מהטובות ביותר בעולם! המנופאים שלנו, כמובן שהם מוסמכים ובעלי ההסמכה הגבוהה ביותר שקיימת בישראל, אבל, הם לא רק מנופאים, הם גם מדריכי עבודה בגובה. כך, שאם במקרה תוקף ההסמכה שלכם נגמר או לחלופין אתם צריכים לבצע קורס עבודה בגובה? תוכלו לעשות זאת בשטח בנוסף לעבודה שלכם ללא בזבוז זמן וכסף יקר!

💬 רוצים להתייעץ?
Scan the code
דילוג לתוכן