שיפוץ באמצעות עבודות מנוף

עבודות מנוף
תוכן עניינים
לעבודות שיפוץ בדירות הנמצאות בבניינים רבי קומות, נדרשת פעמים רבות העלאה והורדה של פלטות, קירות, כיורים וכיו"ב. על מנת לבצע עבודות שיפוץ אופטימליות ולא להרגיז את השכנים, מומלץ להיעזר במנוף. המאמר יעסוק בשיפוץ באמצעות עבודות מנוף.

הגיע הזמן לשפץ

משפחה שגרה בבניין רב קומות ומתחילה בשיפוצים, נתקלת לא מעט בבעיות של הובלת הציוד הנדרש לשיפוץ. ישנם חלקים כבדים שאי אפשר להעביר במעלית כמו: אריחי קרמיקה, ריצוף, שקי מלט, אמבטיות, כיורים וכד'. בנוסף, כל הציוד חייב להגיע לדירה בשלמות וללא נזק. גם מבחינת השכנים לא מתאים ללכלך את המעלית ולגרום לרעש בחדר המדרגות. כל אלו הן סיבות מספיק טובות כדי לעשות את השיפוץ באמצעות עבודות מנוף. המנוף יהיה גם לעזר כאשר מפנים פסולת מהשיפוץ כמו ריצוף ישן או אמבטיה שבורה.

 

אלו מנופים מתאימים לעבודות שיפוץ?

ישנם 2 סוגי מנוף בהם נוכל להשתמש לצורך השיפוץ. אם השיפוץ מתרחש עד קומה 15 יתאים מנוף המורכב למשאית שהזרוע שלו ארוכה. אם השיפוץ מעל קומה זו, עבודות מנוף ייעשו באמצעות מנוף מסיבי יותר המורכב על משאית גדולה יותר. כדי לדעת איזה מנוף מתאים לכם בדיוק, חשוב להשכיר אותו לפי הגובה והמשקל הרצוי.

עבודות מנוף
עבודות מנוף

 

איזה מנוף יציעו לכם?

מנופי סל הם המתאימים ביותר לשיפוץ דירות ובניית פיגומים. המנוף מחובר למשאית ובקצה הזרוע שלו תלוי סל באמצעותו ניתן להעלות ולהוריד ציוד ופועלים. הם משמשים גם לצורך עבודות חשמל, גיזום, תאורת רחוב, שלטי חוצות, חילוץ ובניין. גם מנוף הרמה יכול להיות אפקטיבי לעבודות שיפוץ. מרימים באמצעותו חומרי בניין, ריהוט וציוד כבד. זהו מנוף עם זרוע שיכולה להיכנס למקומות צרים כמו בניינים צפופים. גם לאחר השיפוץ ניתן לעשות בו שימוש ולהעביר לדירה ריהוט חדש וכבד. סוג נוסף הוא מנוף כננת בעל סליל המשמש לעבודות כמו: צנרת ואינסטלציה. בדרך כלל משתמשים בו גם לחילוץ של רכב מבור.

לסיכום, אין צורך להתמודד עם שיפוץ מתיש המלווה בפסולת ואבק או להפריע לשכנים. המנוף יחסוך זמן יקר והציוד יגיע לדירה בבטחה.

זקוקים לעבודות מנוף?
מעוניינים לקבל פרטים על קורס עבודה בגובה?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
💬 רוצים להתייעץ?
Scan the code
דילוג לתוכן