השכרת מנוף סל

שירותי השכרת מנופים הפכו למאוד נפוצים בשנים האחרונות ואנשים רבים עושים בהם שימוש החל מחקלאים, דרך חברות ניקיון ועד לחברות בנייה וקבלנים. בעזרת שירותים אלו ניתן להרים או להוריד ציוד וחומרי גלם מגובה רב וכן לבצע עבודות רבות ומגוונות. כאמור ישנם סוגים שונים של מנופים ולכל אחד השימושים שלו, במאמר זה נעסוק בשירותי השכרת מנוף סל, על היתרונות שלהם ביחס לפתרונות שינוע והרמה אחרים.

השכרת מנוף סל 054-880-8807

מהו מנוף סל?

מנוף סל, כשמו כן הוא, מנוף אשר בקצה שלו מורכב סל הרמה בו נכנס אדם אחד ולעיתים גם שני אנשים, תלוי בגודל הסל. השליטה על הסל ועל גובהו נעשית על ידי גורם חיצוני, לרוב מדובר באדם האחראי על תפעול המנוף. בעזרת מנוף סל ניתן לבצע עבודות שינוע והרמה בבטיחות מקסימלית ועם ביטחון מרבי בגובה. כמובן שלא כל אדם יכול לעלות על מנוף סל ולהתחיל לעבוד, אלא שנדרש ממנו להיות בעל הכשרה מתאימה לעבודה בתחום.

השכרת מנוף סל – יתרונות השירות

להשכרת מנוף סל ישנם יתרונות רבים. ראשית כל הוא מייתר את הצורך של חברות לרכוש מנוף ובכך מהווה חיסכון משמעותי. חברה העושה שימוש בשירותי השכרת מנוף, אינה צריכה לדאוג לנושאים כמו תחזוקה, ביטוים, טיפולים תקופתיים ועוד. יתרון נוסף בא לכדי ביטוי באפשרות לשכור את המנוף באופן חד פעמי, כך למשל אם הנכם זקוקים לבצע עבודות גיזום במושב בו הנכם גרים, תוכלו לשכור מנוף לפרק הזמן הנדרש ובתום העבודה להחזיר אותו לחברה המתמחה בהשכרת מנופים. כמו כן, לעומת פתרונות דומים, מדובר במנוף בטיחותי המאפשר לייעל את העבודה בצורה משמעותית.

השכרת מנופים לכל מטרה

בכל מקרה בו נדרשים שירותים כמו השכרת מנוף סל יש לוודא שעובדים מול חברה מקצועית שזהו תחום התמחותה. בתומר מנופים אנו מתמחים בהשכרת מנופים ומספקים שירותים רבים בתחום. אנו מעמידים לרשותך ידע וניסיון מקצועי ומזמינים אותך ליהנות משירות איכותי ומקצועי.

להשכרת מנוף סל כל שעליך לעשות הוא ליצור עמנו קשר ואנו נעשה את השאר. לרשותך מגוון מנופים בהתאמה מלאה לצרכים שלך!

בוודאי. כל עובד בגובה חייב להחזיק בציוד בטיחות אישי, אך אם במקרה שכחתם אותו בבית, אנו נספק לכם את כל הציוד בשטח ללא עלות נוספת.

התשובה היא חד משמעית – כן. המנופאי שיגיע אליכם לשטח עם המנוף סל ידאג לכך ולכם אין צורך לעשות זאת. תפקידו של הסס"ל הוא להתריע בפני העוברים והשבים כי בשטח המסומן מתבצעת עבודה מסוכנת ואין להיכנס לשטח זה כלל.

להלן רשימת ציוד הבטיחות לעבודה בגובה שחייב להימצא בשטח וחובה להשתמש בו בעת השכרת מנוף סל:
1. רתמת בטיחות.
2. חבל מיקום ותמיכה.
3. קסדה.
4. נעלי בטיחות.
5. אישור עבודה בגובה בתוקף.
6. נעלי עבודה עם כיפת ברזל.

תוכן עניינים
זקוקים לעבודות מנוף?
מעוניינים לקבל פרטים על קורס עבודה בגובה?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

לא יודע איזה מנוף
אתה צריך?

התקשר עכשיו לקבלת
יעוץ מקצועי!